Tapplanning

Voor gegadigden die een keer mee willen kunnen zich opgeven bij Anne Jan van Gelder

Email annejanvangelder@scoutingdalfsen.nl

De data van 2020 zijn bekend! Zie hieronder.

IN VERBAND MET MAATREGELEN OMTRENT HET CORONAVIRUS GAAN DE VOLGENDE TAPDATA NIET DOOR:

  • ZELHEM – ZATERDAG 21 MAART –> Verplaatst naar zaterdag 24 oktober
  • BARNEVELD – VRIJDAG 3 APRIL –> Gaat definitief niet door
  • BORGER – ZATERDAG 18 APRIL
  • RIDDERKERK – VRIJDAG 15 MEI

Vertel het verder!

Alle data vanaf 1 juni zijn onder voorbehoud, dit ligt met name aan wat er besloten wordt door instanties en de organisatie.

Zaterdag 21 maart Zelhem AFGELAST Nieuwe datum zaterdag 24 oktober; zie oude lijst (21/3) onderaan de pagina.
Vrijdag 3 april Barneveld AFGELAST Geen nieuwe datum
Zaterdag 18 april Borger AFGELAST Mogelijk nieuwe datum volgt; ZIE OUDE LIJST ONDERAAN DE PAGINA
Vrijdag 15 mei Ridderkerk AFGELAST Mogelijk nieuwe datum volgt; ZIE OUDE LIJST ONDERAAN DE PAGINA
Vrijdag 4 september Oldebroek
  1. Hans Kampman
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Noela Nolten
  6. Bas Lambers
  7. Betsie Holsappel
  8. Anne Jan van Gelder
  9. Jolette Roddenhof
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Troyen van Olst
  13. ..
  14. ..
  15. ….
  16. ..
  17. ..
Zaterdag 19 september Noordbroek
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. ..
  6. Betsie Holsappel
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Jarno Deiter
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
Vrijdag 2 oktober Marum
  1. ..
  2. Hans Kampman
  3. Gerard van Bennekom
  4. Gerwin Volkerink
  5. Patricia Pool
  6. Noela Nolten
  7. Bas Lambers
  8. Betsie Holsappel
  9. Anne Jan van Gelder
  10. Jolette Roddenhof
  11. ..
  12. Maik Stegeman
  13. Mark van Ommeren
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
  18. ..
Zaterdag 17 oktober Maaskantje
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Betsie Holsappel
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Anne Jan van Gelder
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. Noela Nolten
LET OP: NIEUWE DATUM

Zaterdag 24 oktober Zelhem

  1. Gerwin Volkerink
  2. Gerard van Bennekom
  3. Patricia Pool
  4. ..
  5. Betsie Holsappel
  6. Gerrit Holsappel
  7. Jolette Roddenhof
  8. Maik Stegeman
  9. Mark van Ommeren
  10. ..
  11. ..
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. Anne Jan van Gelder
Zaterdag 31 oktober Klazienaveen
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Noela Nolten
  6. Bas Lambers
  7. Anne Jan van Gelder
  8. Gerrit Holsappel
  9. Jolette Roddenhof
  10. ..
  11. Maik Stegeman
  12. Mark van Ommeren
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
Zaterdag (21 maart) Zelhem – GAAT NIET DOOR
Mogelijk nieuwe datum volgt
OUDE LIJST

  1. Gerwin Volkerink
  2. Gerard van Bennekom
  3. Patricia Pool
  4. Betsie Holsappel
  5. Gerrit Holsappel
  6. Maik Stegeman
  7. Mark van Ommeren
  8. Troyen van Olst
  9. Gooike van Olst
  10. Jarno Deiter
  11. Anne Jan van Gelder
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. Bas Lambers (eigen vervoer / 19u)
Zaterdag 18 april Borger – GAAT NIET DOOR
Mogelijk nieuwe datum volgt
OUDE LIJST

  1. Gerard van Bennekom
  2. Gerwin Volkerink
  3. Patricia Pool
  4. Anne Jan van Geldeer
  5. Betsie Holsappel
  6. Gerrit Holsappel
  7. Jolette Roddenhof
  8. ..
  9. Marije Pasman
  10. Gerard Stegeman
  11. Iza Stegeman
  12. Maik Stegeman
  13. Mark van Ommeren
  14. Troyen van Olst
  15. Gooike van Olst
  16. Jarno Deiter
  17. Noela Nolten
Vrijdag 15 mei Ridderkerk- GAAT NIET DOOR
Mogelijk nieuwe datum volgt
OUDE LIJST

  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Betsie Holsappel
  7. Anne Jan van Gelder
  8. Jolette Roddenhof
  9. Hans Kampman
  10. ..
  11. Maik Stegeman
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. Noela Nolten