Tapplanning

Voor gegadigden die een keer mee willen kunnen zich opgeven bij Anne Jan van Gelder

Email annejanvangelder@scoutingdalfsen.nl

De data van 2020 zijn bekend! Zie hieronder.

Zaterdag 21 maart Zelhem
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. ..
  6. Betsie Holsappel
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Troyen van Olst
  13. Gooike van Olst
  14. Jarno Deiter
  15. Anne Jan van Gelder
  16. ..
  17. ..
Vrijdag 3 april Barneveld
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Anne Jan van Gelder
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. ..
  7. ..
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Jarno Deiter
  11. ..
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. Maik Stegeman
  17. Mark van Ommeren
Zaterdag 18 april Borger
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Anne Jan van Geldeer
  6. Betsie Holsappel
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Marije Pasman
  11. Gerard Stegeman
  12. Iza Stegeman
  13. Maik Stegeman
  14. Mark van Ommeren
  15. Jarno Deiter
  16. ..
  17. ..
Vrijdag 15 mei Ridderkerk
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Betsie Holsappel
  7. Anne Jan van Gelder
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. ..
  11. Maik Stegeman
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
Vrijdag 4 september Oldebroek
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Betsie Holsappel
  7. Anne Jan van Gelder
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Troyen van Olst
  13. ..
  14. ..
  15. ….
  16. ..
  17. ..
Zaterdag 19 september Noordbroek
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. ..
  6. Betsie Holsappel
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Jarno Deiter
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
Vrijdag 2 oktober Marum
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Betsie Holsappel
  7. Anne Jan van Gelder
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
Zaterdag 17 oktober Maaskantje
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Betsie Holsappel
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. Anne Jan van Gelder
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..
Zaterdag 31 oktober Klazienaveen
  1. ..
  2. Gerard van Bennekom
  3. Gerwin Volkerink
  4. Patricia Pool
  5. Bas Lambers
  6. Anne Jan van Gelder
  7. Gerrit Holsappel
  8. Jolette Roddenhof
  9. ..
  10. Maik Stegeman
  11. Mark van Ommeren
  12. ..
  13. ..
  14. ..
  15. ..
  16. ..
  17. ..